badania gleby, wsparcie rolnictwa

CONSAGER © 2021

Chcesz dowiedzieć się 
o naszych nowych produktach, specjalnych ofertach i promocjach?

Biuro Handlowe:

biuro@consager.com

+48 736 842 541

Rolnictwo

przemysłowe

Profesjonalne rozwiązania dla rolnictwa intensywnego

W obecnych czasach technologia środków używanych w rolnictwie niesamowicie poszła do przodu. Producenci posiadają szereg skomplikowanych, precyzyjnych formuł, które potrafią poradzić sobie z nawet najbardziej przykrymi chorobami obecnymi w uprawach roślin.

Z drugiej strony jednak, ilość produktów na współczesnym rynku środków wsparcia uprawy jest tak duża, że z łatwością można się pogubić.
Producenci podsuwają nam coraz to nowsze technologie, substancje aktywne, formuły... Zatem, skąd dowiedzieć się, co jest najlepsze dla naszych roślin? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, a najczęściej opinii jest tyle, ile osób akurat bierze udział w dyskusji.

Dlatego naszym zdaniem, powinniśmy zacząć od samej podstawy - gleby, w której Twoje rośliny rosną, rozwijają się i dają Ci plony. Bez odpowiednio przygotowanego podłoża pod uprawę, tracisz znaczną część wydajności, którą mógłbyś wykrzesać ze swojego pola przy odpowiednio przygotowanej ziemi. Oczywiście, środki ochrony roślin, stymulatory wzrostu i wymyślne nawozy z pewnością pomogą Ci w utrzymaniu przyzwoitego wyniku plonowania, ale sam doskonale zdajesz sobie sprawę, jaki koszt - finansowy, czasowy i energetyczny - generuje doraźne stosowanie tego typu zabiegów. 

Naszym zdaniem, zdecydowanie lepsze rezultaty uzyskasz, dzięki uważnemu przyglądaniu się, jak wygląda i zachowuje się Twoja gleba. Jest ona jak żywy organizm - kiedy źle się czuje, ma mało składników odżywczych i choruje, nie ma prawa przynosić Ci zadowalających wyników pracy. Jednak, kiedy odpowiednio się nią zaopiekujesz i stworzysz jej odpowiednie warunki, swoje zadania będzie wykonywała śpiewająco - a Ty będziesz mógł spokojnie odpocząć i zregenerować siły przed okresem zbiorów.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania?

Opisz nam swoje potrzeby, a nasz Doradca Agronomiczny postara się dobrać optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć na długo o braku możliwości wsparcia Twojej uprawy. Posiadamy szereg rozwiązań agronomicznych
i sprawdzone metody działania, poparte niemal 30-letnim doświadczeniem w rolnictwie.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKLEP INTERNETOWY

Kliknij w przycisk poniżej i poznaj szeroką gamę produktów, dostosowanych do wymagań współczesnego
rolnictwa przemysłowego: