badania gleby, wsparcie rolnictwa

CONSAGER © 2021

Chcesz dowiedzieć się 
o naszych nowych produktach, specjalnych ofertach i promocjach?

Biuro Handlowe:

biuro@consager.com

+48 736 842 541

Warzywa i owoce z własnego ogródka to najlepsza rzecz na świecie - nikt nie przekona nas, że jest inaczej!
Chcemy jeść zdrowe, wolne od szkodliwych substancji produkty, a nasze oczy aż się śmieją na widok grządek, w których rozwijają się nasze dorodne okazy.

Co jednak w przypadku, kiedy są one atakowane przez choroby i szkodniki? Jak ustrzec się przed ich wpływem na nasze zbiory?

Warto rozważyć kilka rozwiązań. Oczywiście, na rynku obecne jest wiele produktów, które szybko i skutecznie rozwiążą nasz problem, jednak nie zawsze są one najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska naturalnego. 

Jednak obecna technologia wytwarzania środków wsparcia uprawy pozwala nam na wykorzystywanie ogromnego potencjału naturalnych składników w walce z chorobami roślin. Ponadto, odpowiednie zaopatrzenie naszej gleby w składniki odżywcze, pozwoli zbudować naszym roślinom silny system korzeniowy, który zapewni im znacznie większą wytrzymałość na czynniki środowiskowe, a także zdecydowanie zwiększy poziom i jakość naszych plonów.

Poznaj naszą ofertę produktów dostosowanych specjalnie dla niewielkich upraw w Twoim ogrodzie bądź na Twojej działce. Zobacz, jak niewielka ilość dobrych, sprawdzonych przez nas osobiście środków sprawi, że Twoje rośliny zaczną przynosić plon, którego nawet Ty się nie spodziewasz!

Badanie gleby w Twoim ogrodzie!

Zbadaj 7 kluczowych parametrów Twojje gleby i poznaj rozwiązania, które wzmocnią Twoje rośliny - nowocześnie i ekologicznie. Otrzymaj indywidualne zalecenia nawozowe, dopasowane do uprawianych przez Ciebie roślin!

Darmowa Dostawa i konsultacja wyników badań z naszym Doradcą!

CHCĘ ZBADAĆ GLEBĘ!