badania gleby, wsparcie rolnictwa

CONSAGER © 2021

Chcesz dowiedzieć się 
o naszych nowych produktach, specjalnych ofertach i promocjach?

Biuro Handlowe:

biuro@consager.com

+48 736 842 541

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

SKLEP INTERNETOWY

Dlatego współpracujemy z uczciwymi, odpowiedzialnymi producentami. Dzięki temu, używamy każdego produktu z naszej oferty z czystym sumieniem i poczuciem, że:

DBAMY O DOBRĄ GLEBĘ!

Nie chcemy się wstydzić za nasze produkty!

NASI PARTNERZY:

NASI PARTNERZY:

Dlatego współpracujemy z uczciwymi, odpowiedzialnymi producentami. Dzięki temu, używamy każdego produktu z naszej oferty z czystym sumieniem i poczuciem, że

POMAGAMY - NIE SZKODZIMY - NATURZE. 

Nie chcemy się wstydzić za nasze produkty!

CONSAGER to rodzinna firma z nowoczesnymi zasadami działania. Wspierani prawie 30-letnim doświadczeniem w rolnictwie, szukamy innowacyjnych produktów, które zapewniają maksymalną efektywność plonowania przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Oprócz tego, wspomagamy uprawę roślin poprzez regularne badania gleby i dostarczamy pełne wsparcie merytoryczne we wprowadzaniu nowych narzędzi wsparcia uprawy. Dzięki temu możemy wspólnie obserwować, jak Twoje gospodarstwo pięknie się rozwija. 

CONSAGER to rodzinna firma z nowoczesnymi zasadami działania. Wspierani prawie 30-letnim doświadczeniem w rolnictwie, szukamy innowacyjnych produktów, które zapewniają maksymalną efektywność działania przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie satysfakcjonującego poziomu plonów naszym klientom. Oferujemy nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania, lecz - przede wszystkim - wsparcie merytoryczne.

Dowiedz się także,
jaka jest NASZA MISJA

Dowiedz się także,
jaka jest NASZA MISJA

Jak działamy?

Nasze działania skupiają się przede wszystkim na realizowaniu usług szybkich badań gleby dla ogrodników, działkowców i rolników. To podstawa do ustalenia odpowiedniej strategii wprowadzania środków w trakcie całego sezonu. Po uzyskaniu gotowego wyniku nasz Doradca projektuje dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb Twojej uprawy oraz Twoich oczekiwań. Przez cały sezon wspólnie kontrolujemy efekty naszych działań, zaś po sezonie, otrzymujesz wnikliwy raport z wynikami uprawy, stanem ziemi pod uprawę oraz porównaniem roku poprzedniego*.

*Dotyczy współpracy wielosezonowej w gospodarstwie rolnym.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszego sposobu działania, napisz do nas wiadomość za pomocą tego formularza. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy, co możemy zrobić dla Twojej uprawy. 

Kim jesteśmy?

Rozwiązania, które znajdziecie w naszej ofercie, poparte są wnikliwymi badaniami jakości, mają czytelne, uczciwe składy oraz cieszą się powszechnym uznaniem praktyków. Sami nimi jesteśmy, więc każdy z produktów w naszej ofercie został przez nas osobiście sprawdzony w różnych okolicznościach. Daje nam to pewność, że proponujemy Wam to, co skuteczne i efektywne!

Nie interesują nas
głośne hasła reklamowe 
i spektakularne obietnice!

badania gleby, wsparcie rolnictwa