badania gleby, wsparcie rolnictwa

CONSAGER © 2021

Chcesz dowiedzieć się 
o naszych nowych produktach, specjalnych ofertach i promocjach?

Biuro Handlowe:

biuro@consager.com

+48 736 842 541

"Dbamy o dobrą glebę" - nasze motto traktujemy niezwykle poważnie. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz pełny pakiet badań składników odżywczych w glebie oraz wsparcie we wprowadzeniu środków wspomagających Twoją uprawę. Zależy nam na pełnej transparentności i twardych dowodach na skuteczność naszych działań. Wiemy, że uprawa roślin to źródło Twojej pasji. My chcemy zająć się tym, co sprawia, że to zajęcie przynosi Ci szczęście i spełnienie - dobrym stanem gleby!

Silna gleba - silne plony

"Dbamy o dobrą glebę" - nasze motto traktujemy niezwykle poważnie. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz pełny pakiet badań składników odżywczych w glebie oraz wsparcie we wprowadzeniu środków wspomagających Twoją uprawę. Zależy nam na pełnej transparentności i twardych dowodach na skuteczność naszych działań.

Niczego Ci nie obiecujemy - pokazujemy, jakie realne korzyści otrzymujesz, współpracując z nami.

Silna gleba - silne plony

Wierzymy, że działanie w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju jest najlepszą inwestycją, aby Twoje rośliny rozwijały się prawidłowo i dostarczały równie wysokie poziomy plonów przez kolejne lata. Badanie gleby oraz odpowiednie działania wzbogacające glebę w składniki odżywcze zapewnią Ci nieustannie rosnącą satysfakcję z uprawy.

Ekologia to nie większe koszty!

Wierzymy, że działanie w zgodzie z zasadami rolnictwa zrównoważonego jest najlepszą inwestycją, aby Twoje gospodarstwo dostarczało równie wysokie poziomy plonów przez kolejne lata. Odpowiednie działania wzbogacające glebę w składniki odżywcze zapewnią Ci nieustannie rosnącą satysfakcję z prowadzonych upraw. 

Więcej niż ekologia

Nie jesteśmy "świeżakami" - od prawie 30 lat pracujemy w branży rolniczej. Od ogrodnictwa, przez hodowlę, aż po przemysłową uprawę wielkoobszarową. Oprócz tego nieustannie zajmujemy się własnym ogrodem o powierzchni zajmującej niemal 0,5 ha. Wiemy, co się sprawdza, a co jest tylko głośnym hasłem reklamowym.

Wierzymy w siłę doświadczenia!

Nie jesteśmy "świeżakami" - od prawie 30 lat pracujemy w branży rolniczej. Od ogrodnictwa, przez hodowlę, aż po przemysłową uprawę wielkoobszarową. Przez ten czas mieliśmy możliwość przetestowania niezliczonej ilości różnych środków wspomagających uprawę roślin. Wiemy, co sprawdza się w praktyce, a co tylko dobrze wygląda i dobrze brzmi.

Wierzymy w siłę wiedzy

Nasza misja

badania gleby, wsparcie rolnictwa