badania gleby, wsparcie rolnictwa

CONSAGER © 2021

Chcesz dowiedzieć się 
o naszych nowych produktach, specjalnych ofertach i promocjach?

Biuro Handlowe:

biuro@consager.com

+48 736 842 541

Bogate gatunkowo

mieszanki traw

Jak działa TerraLife®?

Rośliny międzyplonowe są uprawiane głównie w celu ochrony gleby i jej trwałego wzmocnienia. Ich celem jest zapobieganie bezczynności pola do następnego zbioru lub uszkodzeniom wywołanym przez erozję gleby i wypłukiwanie składników pokarmowych.
Bogate gatunkowo mieszanki międzyplonowe TerraLife® łączą różne właściwości, polepszając glebę i wzmacniają ten efekt przez dłuższy czas.

Kliknij, aby rozwinąć 

Eko-nasiona

Biorąc pod uwagę specjalne potrzeby rolnictwa ekologicznego, oferujemy kompleksowy program nasienny do komponowania różnorodnych płodozmianów, które zapewniają optymalizację plonów i zrównoważony wzrost.

W naszym asortymencie dostępne są znane mieszanki traw pastewnych COUNTRY Eko. To nasiona o najwyższych standardach jakościowych, których brak zanieczyszczeń szczawiem został przetestowany i udowodniony oficjalnymi certyfikatami. Ponadto, innowacyjna technologia uszlachetniania nasion DynaSeed zapewnia szybsze i równomierne wschody oraz większą witalność.

Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie

Mieszanki gazonowe

Poznaj szeroką gamę mieszanek traw użytkowych, dostosowanych do trudnych warunków, odpornych na udeptywanie i niewymagających intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Dzięki różnego typu mieszankom gazonowym o unikalnych właściwościach, jesteśmy w stanie wspólnie dobrać rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby i sprawi, że posiadanie pięknego trawnika stanie się banalnie proste!

Prosimy deptać trawniki!

TWÓJ E-MAIL:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zainteresowany?

Za pomocą tego formularza możesz opisać nam swoje potrzeby lub zadać dodatkowe pytania na temat naszej oferty. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się znaleźć rozwiązania,
które będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

(Wolisz rozmowę przez telefon? Zajrzyj do zakładki KONTAKT
i zadzwoń do nas! Będziemy mogli od razu porozmawiać o tym, co Cię interesuje i dobrać odpowiednie produkty!)